ویدئو

آشنایی با شرکت بین المللی بهارروب تهران

 

بخش هایی از فعالیت های شرکت بهارروب تهران

اخبار جدید

فروش ویژه

آذر 10, 775
Hit: 63
نوشته شده توسط

شرکت بهارروب تهران در نظردارد تعدادی از ماشین های خدمات شهری خود را با شرایط تخفیف 10% به فروش برساند. لذا متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های این شرکت تماس حاصل فرمایند. 

خواندن 63 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جشن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت بهارروب تهران مطلب ویژه

21, -2670
Hit: 504
نوشته شده توسط
جشن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت بهارروب تهران

جشن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت بهارروب با حضور جمعی از مدیران و کارمندان این شرکت در محل هتل پارسیان انقلاب تهران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور حسین حیدری، موسس و مدیرعامل این شرکت و جمعی از مدیران و کارمندان برگزار شد، از مدیران و کارمندان نمونه تقدیر به عمل آمد و هدایایی به این افراد اهدا شد.

در آغاز این برنامه حسین حیدری به تقدیر و تشکر از پرنسل 3000 نفری شرکت پرداخت و گفت: ما این شرکت را در سال 75 تنها با هفت نفر راه‌انداری کردیم و امروز پرسنل ما به 3000 نفر رسیده است و موفق شده‌ایم بخش عمده‌ای از ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری‌ها را تامین کنیم و با اکثر شهرداری‌ها قراردادهایی منعقد کرده‌ایم و همه این پیشرفت‌ها را بعد از خداوند متعال مدیون کارمندان و مدیران گرامی شرکت هستیم.

rsz 1rsz 1rsz dsc 0503مردادماه 1375 بود که فعالیت رسمی شركت بهارروب تهران با سرمایه‌ای بالغ بر یك میلیارد ریال آغاز و با توجه به دقت و سرعت عمل مجموعه كاركنان در انجام امور كارفرمایان، این شركت موفق شد با ارتقای روز‌افزون كیفیت كار خود، رتبه سوم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی كشور كه بالاترین رتبه در آن سازمان است را در رشته خدمات عمومی و تاسیسات «به كارگیری ماشین‌نویس، پیش‌خدمت، نظافتچی، متصدی، تعمیركار ساختمان، تعمیر و نگهداری وسایل ارتباطی، نگهداری تاسیسات و تهیه، طبخ و توزیع غذا» به‌دست آورد و با عنایت به نگرش مثبت به منابع انسانی موفق به كسب عنوان واحد نمونه دوستدار كارگر از سازمان تامین اجتماعی شد.
این شركت همچنین انجام كلیه امور خدمات و نظافت مجتمع‌های اداری، مسكونی، بیمارستانی، ساخت و تهیه ابزار آلات، امور پذیرایی و سرویس دهی آبدارخانه، تهیه طبخ، سرو و توزیع غذا، امور نگهبانی، فضای سبز، نصب و نگهداری از تاسیسات ساختمان و ... را برعهده داشته و هر روز به سوی دانش و تجربه جدید در این خصوص گام بر می‌دارد و در این مسیر از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات و تجهیزات روز دنیا بهره می‌برد.

همچنین در پایان این مراسم به علت مصادف شدن این جشن با ولادت امام رضا (ع) هدایایی نیز به افرادی که هم نام این امام بزرگوار بودند تقدیم شد.

rsz dsc 0679

rsz 1rsz dsc 0292

 

خواندن 504 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

حضور فعال بهارروب تهران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری که اوایل آبان ماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
بهارروب تهران در این نمایشگاه که هر ساله با هدف ارائه تجهیزات و راهکارهای نوین در این بخش در جهت ارائه توانمندی ها و تولیدات جدید برگزار می گردد به ارائه جدید ترین محصولات تولیدی خود پرداخت

خواندن 676 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدارک و مستندات لازم برای تحویل خودرو از کارخانه

مدارک و مستندات جهت تحویل گرفتن خودرو

از کارخانه بهارروب تهران

واقع در استان کرمانشاه شهرستان سنقر شهرک صنعتی سنقر تلفن: 15-08348973008

1- معرفی نامه نماینده شهرداری جهت  تحویل ماشین با شماره ملی  حتما باید نماینده معرفی شده بانماینده معرفی شده درحواله سازمان شهرداری ها یکسان باشد.

2- معرفی 2 نفر راننده جهت آموزش اپراتوری

3- کپی شناسنامه و کارت ملی و دو قطعه عکس 4*3 رانندگان جهت صدور گواهینامه اپراتوری

4- معرفی نامه ها به دفتر مرکزی بهار روب تهران به شماره 02188947772 داخلی 142 فکس و اصل آن به کارخانه ارائه گردد.

5- همراه داشتن مهر شهرداری جهت تحویل مستندات و ماشین حمل زباله الزامی است.